הפרסום בערבית עובד

למוסס סטיגמות על ערבים

אומרים שהמגזר הערבי קטן, לא יודע מה זה אינטרנט, לא קונים ולא רוכשים מה שיהודים קונים, ועוד 1001 דעות קדומות! החלטנו להציג כמה עובדות!

פרסום בערבית

השער למגזר הערבי

פרסום במגזר הערבי

הגדל הכנסות ורווחים המגזר הערבי מהווה כ 20% מהאוכלוסיה בארץ, והיא אוכלוסיה צרכנית, מתפתחת ובעלת כוח קנייה אדיר. מחקרים רבים מראים כי תגובת המגזר הערבי למסע פרסום בשפה הערבית טובה יותר לעומת מסע פרסום בשפה העברית. עסקים גדולים כמו שטארוס, סלקום ובזק בינלאומי כבר לפני כעשור גילו את הפוטנציאל העסקי הטמון במגזר הערבי ובעקבות כך הם שינו אסטרטגיות פרסום והרימו צוותים ומחלקות והקימו קמפיינים מיוחדים כדי לחדור למגזר הערבי בכל הכוח ולהיות חלוצים ומובילים.
המגזר הערבי הוא שוק פוטנציאלי כמו המגזר החרדי והמגזר הרוסי! כוח הקנייה העיקרי נמצא אצל האישה הערבייה, כי לרוב היא זו שעושה קניות לבית, לילדים ולעצמה!

המגזר מחכה לך בכל המדיותקידום ברשת החברתית

יותר מ- 40% מהציבור הערבי הבוגר מחזיק בכרטיסי אשראי ו- 20% ממנו: עושה רכישה באינטרנט או בעל חשבון PayPal או עושים שימוש בכרטיס ויזה נטען... וזה מעיד על ....

השירותים שלנו


ניהול מסעי פרסום

ביצוע מעקב ובקרה, הכנת דוחות, ניהול משא ומתן עם משרדי פרסום ובעלי אתרי אינטרנט, הפקת לקחים והסקת מסקנות, תיאום ציפיות, כתיבת תכנים, אישורים ועוד ...

פרסום Offline

יש לנו שיתוף פעולה הדוק עם הסטודיו "ענן הפרסום והשיווק" ועם משרד הפרסום "ONE" המספקים שירותי עיצוב ודפוס מגוונים: פליירים, פוסטרים, יומנים, חוברות, שלטי חוצות ...

ייעוץ והדרכה

מלווים את העסק בתהליך הגדרת מסע הפרסום וקהל היעד, עוזרים לו בבחירת מוצרי פרסום ובמות להצגתם. עושים ניתוח וסקירת שווקים ע"מ למקסם את תוצאות מסע הפרסום

קמפיינים בפורטלים מקומיים

שטחי פרסום באתרים, מימדים ומיקומים שונים. מוצרי הפרסום הם: באנרים, מודעות טקסט, סרטונים, דפי נחיתה, חסות, מאמרים שיווקים וכתבות יחסי ציבור.

פרסום דיגיטלי

קידום ממומן במנועי החיפוש, פרסום ברשתות החברתיות, מסעי פרסום במוצרי גוגל (Gmail, Youtube, ...). הפרסום מבוצע ע"ס מחקר וניתוח קהל היעד.

תרגום תוכן מ/ל ערבית/עברית

תרגום אנושי, מקצועי, איכותי, שיווקי, ומהיר. תרגום מ/ל עברית וערבית, במטרה להנגיש את האתר ו/או לחשוף את המוצרים והשירותים שלך בפני שווקים ולקוחות פוטנציאלים חדשים.

לקוחות

הלקוח שלנו מרוצה

בעל העסק שמח!!

כי הוא מקבל מאיתנו שירות מעולה ויחס אישי זה מצד אחד, ומצד שני הוא מקבל תוצאות חיוביות, מגדיל את היקף השיווק והמכירות, מגיע ללקוחות חדשים, ממתג את עצמו וכך מגדיל את הרווחים.

הלקוח שלך מרוצה

הלקוח שבע רצון!!

כי אתה בעל העסק מגיע אליו ולא הוא זה שצריך לחפש אותך. אנחנו גם נדאג להשאיר רושם חיובי. ובסופו של דבר הוא יהיה מרוצה כי אתה מדבר בשפה שלו ובגובה העיניים שלו.